Σύνδεση  

Ευρετήριο Δ. Συζήτησης » Web design » Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων
Νέο θέμα Απάντηση

Σελίδα 1 από 1 | [ 1 Δημοσίευση ]
Προηγούμενο | Επόμενο

Συγγραφέας

Μήνυμα

Emden
Θέμα δημοσίευσης: Internal Server Error και έπεσε
  Δημοσιεύτηκε: 12 Δεκ 2012 00:08

User image

Χωρίς σύνδεση

Δούλευα στο Responsive στο style.css , Το site είναι το http://www.sponsorship.gr
Ήθελα να αλλάξω το μέγεθος των γραμματοσειρών στο style.css
Όταν ξαφνικά η ιστοσελίδα έγινε λευκή έχοντας το παρακάτω μήνυμα

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@sponsorship.gr and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an Error Document to handle the request.

Τώρα δεν έχω πρόσβαση ούτε στο wp-admin, δεν μπορώ να δω τη σελίδα ενώ μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο το FTP μου.

Έχω αλλάξει πρόσφατα τις παραμέτρους των permalinks για να δουλέψει plugin, και μετά το συμβάν διέγραψα αρχικά το .haccess για να δω τι συμβαίνει. Το .haccess πριν το κάνω οτιδήποτε το έκανα .txt και το έβαλα στη θέση του και πάλι πιο μετά (δηλαδή μέσα και έξω και μέσα πάλι).

Έχω ένα αντίγραφο ασφαλείας (directory & database) της ιστοσελίδας και προσπάθησα να το επαναφέρω αλλά νομίζω ότι δεν το διαχειρίζομαι καλά. Όποτε δε μπορώ ούτε να εγκαταστήσω μια νέα βάση δεδομένων στο Cpanel ούτε να επαναφέρω την προηγούμενη.

Backup είχα μα και που το έβαζα η ίδια ιστορία. Στο τέλος βέβαια και για να είμαι σίγουρος είπα στον provider όπως καλά τοποθετήθηκες και μου έκανε φρέσκο install της προηγούμενης εβδομάδας. Και πάλι τίποτα.

Δοκιμαστικά έβγαλα τα plugins από το FTP μα τίποτα και πάλι . Τα επανατοποθέτησα. Νομίζω πως κάποιο λάθος έχω κάνει και δε συνδέεται τίποτα με τίποτα. Δε θέλω βέβαια να το ξαναστήσω γιατί έχει δουλίτσα, μα αναγκαστικά το βλέπω για εκεί το πράγμα.

Έχω πολλά plugins ενεργά στην παλαιά βάση μα όχι σεταρισμένα ακόμα και σκέφτομαι μήπως είναι αυτό που φταίει ή μήπως έχω λίγη μνήμη από τον provider μου για το υλικό που θέλω να ανεβάσω.

Προσπάθησα στο proxyfy.com αλλά είναι μπλοκαρισμένο από το δίκτυο μου και δε μπορώ να δω τίποτα.

Έχω βρεθεί σε μεγάλο shtoock!

Νέο θέμα Απάντηση

Σελίδα 1 από 1 | [ 1 Δημοσίευση ]
Προηγούμενο | Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες  

Κανόνες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση